Добредојдовте во Чангвен

Врвен производител на садови од нерѓосувачки челик во Кина. Прилагодување на OEM/ODM Давател на услуги на садови за готвење од нерѓосувачки челик.

Жешки продажни производи

CHANGWEN Основана е во 2002 година.
Сетови за садови од не'рѓосувачки челик, пареа, воки, тави за пржење, тави за сос, тенџериња за супи и залихи, производител на кујнски прибор популарен по својот висок квалитет, кредит и иновативност.

Категории на производи

Како добавувач на производители на кујнски прибор, CHANGWEN развива, произведува и продава прибор за готвење и кујнски прибор повеќе од 20 години, обезбедувајќи OEM и ODM услуги и покрива низа производи за садови за готвење Сетови, тенџериња, тепсија, тави за пржење, тави, работилници, печење, котлиња, пареа, тенџериња, шпорет и сл. за да се гарантира врвен квалитет и брзо време на испорака.

За ЧАНГВЕН

Повеќе од 20 години

На искуство


CHANGWEN е претпријатие за производство на кујнски прибор кој интегрира дизајн, развој, производство и маркетинг. Позната база за производство на не'рѓосувачки челик во Кина од 2002 година 20-годишно професионално производствено искуство во комплети за садови од не'рѓосувачки челик, прибор за јадење и котли за свиркање Прилагодена ЕДНА СЕРВИС. Фабрика од 98,000 квадратни метри со автоматизирани производни линии меѓународно признати сертификати од BSCI, FDA, LFGB итн. Извоз во земји и региони низ светот. Навремена испорака.

1.Диверзификација на производите, производни суровини слој по слој проверка за да се обезбеди квалитет на производот.
2.Со ресурсите на синџирот на снабдување, фокусирајте се на производство и истражување и развој, цена и техничка поддршка.
3. Имаме професионален деловен тим, оперативен тим, тим за набавки и тим за контрола на квалитетот на производите, за да им обезбедиме на клиентите најквалитетна услуга.
4.Од своето основање, компанијата придава големо значење на корпоративниот имиџ и изградбата на брендот.

98,000m²
Модерна фабрика

$ 50M
Излез на години

50 +
Собраниска линија

500 +
Квалификувани вработени

Фабрика за садови од нерѓосувачки челик
Фабрика за садови од нерѓосувачки челик
Фабрика за садови од нерѓосувачки челик
Фабрика за садови од нерѓосувачки челик
Фабрика за садови од нерѓосувачки челик
Фабрика за садови од нерѓосувачки челик

Changwen прибор за готвење, врвен производител на садови од нерѓосувачки челик

Едношалтерско решение за производство на кујнски прибор

Ние сме секогаш лидер во индустријата за производство на кујнски прибор и им обезбедуваме на нашите клиенти целосен опсег на услуги за производство на прибор.
Можеме да комбинираме компоненти од различни форми, различни бои и различни материјали за садови од нерѓосувачки челик. Дното на тенџерето може да се избере од еден слој, 3 слоја, 5 слоја или да се прилагоди според вашите потреби.

процес на производство на садови за готвење

Сечење

процес на производство на садови за готвење

Длабоко цртање

процес на производство на садови за готвење

полирање

процес на производство на садови за готвење

капаци

процес на производство на садови за готвење

Рачки и копчиња

процес на производство на садови за готвење

Монтажа

процес на производство на садови за готвење

Кутии во боја

процес на производство на садови за готвење

Главни картони

Услугите што ги обезбедуваме

OEM/ODM Кујнски прибор


Changwen е експерт за дизајн и производство на висококвалитетни садови од нерѓосувачки челик и водечки снабдувач на садови за готвење од нерѓосувачки челик во Кина. Changwen е посветена на дизајнирање уникатни и иновативни производи. Способности за глобално производство на оригинален дизајн (ODM) и производство на оригинална опрема (OEM). Без разлика дали нашите клиенти обезбедуваат дизајни на садови од нерѓосувачки челик или работат со нас користејќи ги нашите сопствени дизајни, Changwen е во состојба да обезбеди иновативни и висококвалитетни производи за садови од нерѓосувачки челик за нивните потреби.
Changwen дизајнира и произведува висококвалитетни повеќеслојни садови од нерѓосувачки челик што ги задоволуваат кулинарските барања на клиентите. Ќе откриете дека произведуваме висококвалитетни повеќеслојни садови за готвење од не'рѓосувачки челик кој најдобро одговара на вашите потреби доколку:
Глобален бренд кој бара квалитетни партнери за снабдување за ODM.
Продавница на мало за садови од нерѓосувачки челик.
Директна продажба/маркетиншка компанија на повеќе нивоа која бара уникатна линија на висококвалитетни и добро дизајнирани садови за готвење од нерѓосувачки челик.
Трговци кои штотуку влегле во индустријата за пијалоци;
Најдете ексклузивна линија на висококвалитетни повеќеслојни садови од нерѓосувачки челик и индукциски компатибилни садови за готвење за вашата приватна етикета;
Потребен ви е експерт за да прилагоди врвна палета на повеќеслојни нерѓосувачки челик и индукциски компатибилни садови за готвење за вас.

Искуство и технологија

Конкурентни глобални предности


Садовите за готвење Changwen секогаш имаат тројна одговорност: мултифункционална безбедност на имотот и барања за украсување. Чангвен верува дека садовите за готвење што се користат во кујната не само што се лесни за употреба во готвењето, туку и гарантираат дека зготвената храна е безбедна, нетоксична и без остатоци.
Комплет садови за готвење треба да одговараат на извонредната декорација на клиентите за да можат повеќе да уживаат во забавата на домашното готвење.
Нема многу производители на прибор за готвење на пазарот кои можат да ги земат предвид потребите на клиентите на многу начини. По повеќе од 20 години пазарни истражувања и повратни информации од клиентите, Changwen континуирано ги подобрува своите производи и им обезбедува на клиентите висококвалитетни, безбедни и исклучителни садови за готвење. Changwen е посветена на подобрување на удобното и здраво искуство за готвење на клиентите.

Дизајн Способност
98%
Капацитет за производство
96%
Контрола на квалитет
99%
Напредна опрема
98%
+
0
Услужени клиенти
+
0
Долгорочни партнери

позитивни повратни информации

Задоволство на клиентот


Кога првпат почнав да правам садови за готвење, не знаев многу за пазарот. Со помош на Далас, брзо дознав за стилските преференции на локалните корисници и разработив комбинација од различни саксии. На крајот на краиштата, моите клиенти ги сакаат моите производи. Фала Далас за помошта.

Алфред

АлфредМаркетинг Менаџер

Има многу видови на стоки што сакам да ги купам. Барав многу производители на пазарот, но ниту еден од нив не може да ги исполни моите барања. Сè додека не ја најдов компанијата Changwen, нивната способност за приспособување ги задоволуваше моите различни потреби, а времето на испорака беше прецизно, надополнувајќи ја мојата понуда на време.

Алфред

АлфредИзвршен директор

Многу од моите клиенти се добро познати во индустријата и ќе посветат повеќе внимание на квалитетот на нивните производи. Компанијата Changwen има CE, RoHS и други сертификати, кои ги задоволуваат барањата за квалитет на нашите клиенти. Нивните цени се исто така многу разумни. Во иднина ќе работам повеќе со нив.

Клаус

КлаусДизајнер

Блогови и новости

Кои услови треба да се земат предвид кога се продаваат на големо саксии за супа и која е нивната големопродажна цена

Кои услови треба да се земат предвид кога се продаваат на големо саксии за супа и која е нивната големопродажна цена?

Трговија на големо со саксии за супа може да биде профитабилен потфат за бизнисите во прехранбената индустрија. Сепак, пред да се нурне во оваа ... прочитај повеќе

ПОМОШ

Контактирајте нѐ


Контактирајте не за понуда за вашиот проект, нашите експерти ќе ве контактираат што е можно поскоро.

  • 11-ти кат, зграда 1, Џиангмен Ванда Плаза, округ Пенџијанг, град Џиангмен, провинција Гуангдонг, Кина

Пишете ни е-пошта

е додадена во вашата кошничка.
Плаќање
en English
X
Отворен разговор
1
Здраво
Можеме ли да ви помогнеме?