Mirë se vini në Changwen

Prodhuesi kryesor i enëve të gatimit prej çeliku inox në Kinë. Përshtatje OEM/ODM Ofruesi i shërbimit të enëve të gatimit prej çeliku inox.

Produkte të nxehta të shitjeve

CHANGWEN Themeluar në vitin 2002.
Komplete enë gatimi prej çeliku inoks, avullore, woks, tigan, tigan për salcë, tenxhere për supa dhe rezervuar, prodhues i enëve të kuzhinës i njohur për cilësinë e lartë, kreditimin dhe inovacionin e tij.

Kategoritë produkt

Si furnizues i prodhuesve të enëve të kuzhinës, CHANGWEN ka zhvilluar, prodhuar dhe tregtuar enë gatimi dhe enë kuzhine për më shumë se 20 vjet, duke ofruar shërbime OEM dhe ODM dhe duke mbuluar një gamë produktesh për komplete gatimi, tenxhere, tavë, tigan, tigan, woks, pjekje, kazan, avullore, tenxhere, furra të sigurta etj. për të garantuar cilësi të lartë dhe kohë të shpejtë të dorëzimit.

Rreth CHANGWEN

Më shumë se 20 vjet

Përvoja


CHANGWEN është një ndërmarrje prodhuese e enëve të kuzhinës që integron dizajnin, zhvillimin, prodhimin dhe marketingun. Një bazë e famshme e prodhimit të çelikut të pandryshkshëm në Kinë që nga viti 2002, përvojë 20-vjeçare e prodhimit profesional në grupe enësh gatimi prej çeliku inoks, takëm dhe kazanë fishkëllimë SHËRBIM NJË Ndalues ​​i personalizuar. Fabrika 98,000 metra katrorë me linja prodhimi të automatizuara me certifikata të njohura ndërkombëtarisht nga BSCI, FDA, LFGB, etj. Eksporto në vende dhe rajone anembanë botës. Dorëzimi i përpiktë.

1.Diversifikimi i produktit, lëndët e para të produktit kontrollohen shtresa pas shtrese për të siguruar cilësinë e produktit.
2. Me burimet e zinxhirit të furnizimit, përqendrohuni në prodhimin dhe kërkimin dhe zhvillimin, çmimin dhe mbështetjen teknike.
3.Ne kemi një ekip profesional biznesi, ekip operacioni, ekip prokurimi dhe ekip të kontrollit të cilësisë së produktit, për t'u ofruar klientëve shërbimin më cilësor.
4.Që nga themelimi i saj, kompania i kushton rëndësi të madhe imazhit të korporatës dhe ndërtimit të markës.

98,000m²
Fabrika moderne

$ 50M
Prodhimi për vite

50 +
Linja e Asamblesë

500 +
Punonjësit e aftë

Fabrika e enëve të gatimit prej çeliku inox
Fabrika e enëve të gatimit prej çeliku inox
Fabrika e enëve të gatimit prej çeliku inox
Fabrika e enëve të gatimit prej çeliku inox
Fabrika e enëve të gatimit prej çeliku inox
Fabrika e enëve të gatimit prej çeliku inox

Enë gatimi Changwen, prodhuesi më i mirë i enëve të gatimit prej çeliku inox

Zgjidhje për prodhimin e enëve të kuzhinës me një ndalesë

Ne jemi gjithmonë lider në industrinë e prodhimit të enëve të kuzhinës dhe u kemi ofruar klientëve tanë një gamë të plotë shërbimesh të prodhimit të enëve të kuzhinës.
Ne mund të kombinojmë përbërës të formave të ndryshme, ngjyrave të ndryshme dhe materialeve të ndryshme për tenxhere inox. Fundi i tenxheres mund të zgjidhet nga një shtresë, 3 shtresa, 5 shtresa ose të personalizohet sipas nevojave tuaja.

procesi i prodhimit të enëve të gatimit

Prerje

procesi i prodhimit të enëve të gatimit

Vizatim i thellë

procesi i prodhimit të enëve të gatimit

lustrim

procesi i prodhimit të enëve të gatimit

kapak

procesi i prodhimit të enëve të gatimit

Doreza dhe Doreza

procesi i prodhimit të enëve të gatimit

grumbulluar

procesi i prodhimit të enëve të gatimit

Kuti me ngjyra

procesi i prodhimit të enëve të gatimit

Kartona Master

Shërbimet që Ne ofrojmë

Enë gatimi OEM/ODM


Changwen është një ekspert në projektimin dhe prodhimin e enëve të gatimit inox me cilësi të lartë dhe një furnizues kryesor i enëve të gatimit prej çeliku inox në Kinë. Changwen është e përkushtuar në dizajnimin e produkteve unike dhe inovative. Aftësitë e Prodhimit të Dizajnit origjinal Global (ODM) dhe Prodhimit të Pajisjeve Origjinale (OEM). Pavarësisht nëse klientët tanë ofrojnë dizajne enë gatimi prej çeliku inox ose punojnë me ne duke përdorur dizajnet tona të pronarit, Changwen është në gjendje të ofrojë produkte inovative dhe me cilësi të lartë enë gatimi prej çeliku inoks për nevojat e tyre.
Changwen projekton dhe prodhon enë gatimi me shumë shtresa prej çeliku inox me cilësi të lartë që plotëson kërkesat e kuzhinës së klientëve. Do të zbuloni se ne prodhojmë enë gatimi me shumë shtresa prej çeliku të pandryshkshëm me cilësi të lartë që i përshtaten më mirë nevojave tuaja nëse:
Një markë globale që kërkon partnerë të furnizimit cilësor për ODM.
Dyqan me pakicë e enëve prej çeliku inox.
Një kompani e shitjes direkte/marketing në shumë nivele që kërkon një linjë unike të enëve gatimi me cilësi të lartë dhe të dizajnuara mirë.
Tregtarët që sapo kanë hyrë në industrinë e pijeve;
Gjeni një linjë ekskluzive enë gatimi prej çeliku të pandryshkshëm me shumë shtresa të nivelit të lartë dhe induksion për etiketën tuaj private;
Keni nevojë për një ekspert për të përshtatur për ju një gamë premium enë gatimi prej çeliku inoks me shumë shtresa dhe induksion.

Përvoja dhe Teknologjia

Përparësitë konkurruese globale


Enët e gatimit Changwen kanë gjithmonë një përgjegjësi të trefishtë: sigurinë e pronës shumëfunksionale dhe kërkesat dekorative. Changwen beson se enët e gatimit që përdoren në kuzhinë nuk janë vetëm të lehta për t'u përdorur në gatim, por gjithashtu garantojnë që ushqimi i gatuar të jetë i sigurt, jo toksik dhe pa mbetje.
Një grup enë gatimi duhet të përputhet me dekorimin e hollë të klientëve, në mënyrë që ata të shijojnë më shumë kënaqësinë e gatimit në shtëpi.
Nuk ka shumë prodhues të enëve të gatimit në treg që mund të marrin në konsideratë nevojat e klientëve në shumë mënyra. Pas më shumë se 20 vitesh kërkimesh tregu dhe reagimesh nga klientët, Changwen ka përmirësuar vazhdimisht produktet e saj dhe duke u ofruar klientëve enë gatimi me cilësi të lartë, të sigurt dhe të hollë. Changwen është e përkushtuar për të përmirësuar përvojën komode dhe të shëndetshme të gatimit të klientëve.

Aftësia e Dizajnit
98%
Kapaciteti i prodhimit
96%
Kontrollit të Cilësisë
99%
avancuar Pajisje
98%
+
0
Klientët e shërbyer
+
0
Partnerët afatgjatë

reagime pozitive

Kënaqësia e klientit


Kur fillova për herë të parë të bëja enë gatimi, nuk dija shumë për tregun. Me ndihmën e Dallasit, mësova shpejt për preferencat e stilit të përdoruesve vendas dhe përpunova kombinimin e tenxhereve të ndryshme. Në fund të fundit, klientët e mi i duan produktet e mia. Faleminderit Dallas për ndihmën.

Alfredo

AlfredoMenaxher Marketingu

Ka shumë lloje mallrash që dua të blej. Kam kërkuar shumë prodhues në treg, por asnjëri prej tyre nuk mund të plotësojë kërkesat e mia. Derisa gjeta Changwen Company, aftësia e tyre e personalizimit plotësonte nevojat e mia të ndryshme dhe koha e dorëzimit ishte e saktë, duke plotësuar furnizimin tim në kohë.

Alfredo

AlfredoCEO

Shumë nga klientët e mi janë të njohur në industri dhe ata do t'i kushtojnë më shumë vëmendje cilësisë së produkteve të tyre. Kompania Changwen ka certifikata CE, RoHS dhe të tjera, të cilat plotësojnë kërkesat e cilësisë së klientëve tanë. Çmimet e tyre janë gjithashtu shumë të arsyeshme. Do të punoj më shumë me ta në të ardhmen.

Klaus

KlausProjektues

Blogs & Lajme

NDIHMË

Kontaktoni


Na kontaktoni për një ofertë për projektin tuaj, ekspertët tanë do t'ju kontaktojnë sa më shpejt të jetë e mundur.

Na shkruani email

është shtuar në karrocën tuaj.
Shikoje
en English
X
Bisedë e hapur
1
Përshëndetje
Mund t'ju ndihmojmë?